Korab Shaqiri e quan “dobësirë” gruan e tij (Foto)

Korab Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Lulkaçela kanë kaluar disa ditë pushimi në Antalya të Turqisë
Gjatë qëndrimit atje, këngëtari i njohur ka publikuar pamje të shumta në rrjetet sociale duke ekspozuar gruan si kurrë më parë, shkruan GazetaExpress.

Në njërën nga videot e publikuara në “SnapChat”, ku ka filmuar Lulkaçelën, ai ka lënë mbishkrimin “dobësira”.

Ndryshe Korabi i ka dhënë fund beqarisë së tij në shtator të vitit të kaluar, dasma e të cilit bëri bujë të madhe në media./GazetaExpress/

13382172-10207648509623814-1421611910-n_1465286283-6076577

13393211-10207648509743817-794840192-n_1465286291-2076715

13393258-10207648509663815-526627359-n_1465286297-2562505

Temat
Showbiz

Të afërta