Një baba si Big Basta (Foto)

Vesa Luma dhe baskëshorti i saj reperi Big Basta para pak ditësh janë bërë prindër të një djali.

E fotogafitë më Lianin nuk po mungojnë , pasi që kohë pas kohë prinderit e tij po shkrepin foto me të.

Një foto të babait e birit e ka postuar në Instagram këngëtarja Luma.

Në foto Geraldi shihet se sa i përkushtuar është ndaj Lianit.

BIG-768x698

Temat
Showbiz

Të afërta