Dafina e “çmendur” pas Snapchat,më qesharake se kurrë (Foto)

Siç duket të famshmit tanë janë infektuar goxha nga rrjetet sociale.

Kohëve të fundit ata na sjellin edhe postime përmes rrjetit social
“Snapchat” ku shihen me efekte të ndryshme e shpesh dinë të dalin edhe qesharak.

E një nga artistet e skenës muzikore Dafina Zeqiri është mjaft aktive në këtë rrjet social duke na informuar pothuajse per çdo detaj te ditës së saj.

Dafina si Dafina çdo herë shfaqet në formë dhe është mjaft e dashur për publikun.

Sigurisht ajo përmes çdo postimi dëshiron të jetë afër fansave të saj,mirëpo a po pëlqehen “snap efektet” nga ata?

Po ose jo,kjo pak ka rëndësi.

Sido që të jetë Dafina nuk ka të ndalur,siç duket ajo ka rënë në dashuri me efektet e “Snapchat”.

13393560_955093187942063_563427121_n

13393231_955093177942064_162425110_n

13382069_955093184608730_1024970406_n

13384845_955093181275397_993639921_n

13392993_955093191275396_1353516141_n

Temat
Showbiz

Të afërta