Bukuroshja në superformë,ja çfarë ka humbur Justin Bieber (Foto)

Ka qenë e dashura e Justin Bieber në vitin 2014 dhe Yovanna Ventura ka treguar se çfarë ka humbur këngëtari i famshëm.

collage_650_050714113233

Gjatë një dite në St. Barts, 20-vjeçarja mezi i mbajti asetet e saj në një palë bikini shumë të vogla.

Ajo është fotografuar në shoqërinë e një mashkulli, me të cilin dukej shumë e dashuruar.

ven1

ven1a

ven2a

ven4

Temat
Showbiz

Të afërta