Sinan Hoxhën e mbulojnë me para në Zvicër (Video)

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha, e ka dëshmuar edhe njëherë se është shumë i dashur për publikun.

Përveç me këngët që ka sjell dhe vazhdon ta bëjë të njejtën gjë, Sinanin nuk po pushojnë ta thërrasin edhe nëpër dasma të ndryshme, transmeton lajmi.net.

Edhe kjo sezon e verës për të duket të jetë fitimprurëse për të, pasi këngëtari në një dasmë në Zvicërr është mbuluar me para.

Ju kujtojmë sa ai dhe bashkëshortja e tij Andrra muajin që lam pas janë bërë prindër të një djali të cilit ia kanë vënë emrin Ansi.

Temat
Showbiz

Të afërta