Shkenda ekspozohet në klipin e ri (FOTO)

Shkenda Dubova është në realizim e sipër të këngës së re që do të vijë në një të ardhme të afërt.

Kënga që mban titullin “BadGal” pritet të vijë në bashkëpunim me Getinjon, i cili e ka shkruar tekstin.

Getinjo ka shpërndarë një fotografi në rrjetet sociale, ku Shkenda shfaqet shumë seksi dhe pjesa e gjoksit të saj është mjaft e ekspozuar.

shkenda getinjo

Temat
Showbiz

Të afërta