Agon Amiga është psikopat dhe i semurë – thotë Afërdita Dreshaj

Agon Amiga ka pranuar tradhtinë e shumëpërfolur me këngëtaren/modele, duke e quajtur Afërditën shkaktare të ndarjes së tij nga bashkëshortja .

E kontaktuar nga Blitz. al, Afërdita ka thënë se i vjen shumë për të qeshur me atë ç’ka thënë Agoni. Këngëtarja për momentin ndodhet në SHBA dhe javën tjetër do të vijë në Shqipëri, kjo e ka bërë të mos jetë e informuar për intervistën e Agonit dhe ta mësojë lajmin pikërisht nga ne.

Megjithatë, bukuroshja nuk ka dashur të flasë gjatë për këtë temë, sepse për të është një kapitull i mbyllur, E vetmja gjë që ka për të thënë në lidhje me këtë histori është: “Agoni është një psikopat që imagjinon. Ai është i sëmurë”.

agon amiga aferdita dreshaj

Temat
Showbiz

Të afërta