Vajza bukuroshe e Genës (Foto)

Helga Marie Lito, përndryshe vajza e Genës, ka postuar një fotografi ku shihet me babain e saj, këngëtarin e njohur të estradës sonë.

Me këtë fotografi ajo i ka bashkangjitur përshkrimin “❤️👑 Daddy’s Girl” apo “❤️👑 Vajza e Babit”

Siç edhe duket, Gena dhe Helga Marie kanë ngjajshmëri të dukshme.

13322015_1210633898949898_7266066631781861490_n

10403_1151214894891799_7416850083236544073_n

12670691_1173454066001215_6789442107036537349_n

13310335_1207787189234569_2989584320592601820_n (1)

Temat
Showbiz

Të afërta