Mbyllet Gjermani-Hungari, ky është rezultati

Me golat e Mario Gotze dhe Thomas Muller, Gjermania e ka fituar miqësoren ndaj Hungarisë 2:0.


Germany vs Hungary 2-0 All Goals Highlights… by AnimeCartoonVideos

Temat
BotëSport

Të afërta