Kroacia i shënon tre gola për katër minuta San Marinos (Video)

Kombëtarja e Kroacisë po e zhvillon miqësoren e fundit para Euro 2016 kundër San Marinos.

Kroacia po fiton me rezultat 3-0, ku golat u shënuan për vetëm katër minuta.

Pjaca në minutën e 21’, Mandzukic 23’ dhe Srna 25’.

Temat
BotëSport

Të afërta