Etnon ft Dj Dagz vijnë me “Turn me on” (Video)

‘Turn me on’ quhet kënga më e re e cila sapo u lansua nga grupi Etnon dhe Dj Dagz që është Dj zyrtar i grupit.

Ky projekt muzikor është shkruar nga vet reperët më ‘beat’ nga Dagzi i cili për herë të parë ka provuar veten si producent dhe ka arritur të bëj një punë tejet profesionale, transmeton Indeksonline.

‘Turn me on’ është finalizuar me një klip nga ‘Max Production’ dhe është xhiruar në Durrës duke dhënë një pamje mjaft pikturuese dhe verore.

Temat
Showbiz

Të afërta