Baby G nuk e di datën e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës! (Video)

Një prej këngëtareve më të reja por edhe më të komentuara, Baby G ishte këtë javë protagoniste e intervistës 60 sekondëshe në emision Prive.

Ajo tregoi se kush është përbindëshi i saj dhe a e xhelozon ndonjë këngëtare.

Gordana tha se është single teksa u pyet edhe për marrëdhënien e fundit seksuale dhe përfshirjen eventuale të saj në intimitet me femra.

Këngëtarja u pyet edhe për datën e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës teksa tha se ka gënjyer pak në intervista.

Temat
Showbiz

Të afërta