Agon Amiga rrëfehet: Afërdita Dreshaj më shkatërroi martesën (Video)

Gjendja e reperit Agon Amiga tashmë ka filluar të stabilizohet, dhe ai ta marrë veten pas ndarjes nga bashkëshortja.

Mirëpo nuk e la pa folur në publik edhe njëherë për herë të fundit sa i përket tradhëtisë që ai ia bëri bashkëshortes me modelen Afërdita Dreshaj.

Ai tregon se në atë kohë takohej me të vetëm për ta përfunduar një projekt muzikor, derisa sot e sheh si fajtoren kryesore për shkatërrimin e martesës me Egzonën.

Reperi Agon Amiga për emisionin Prive ka treguar se është penduar për atë që ka bërë, duke i dëshiruar publikisht gjitha të mirat ish bashkëshortes.

Agoni e pranon gjithashtu se kënga ‘Qyqek’ është e shkruar pikërisht për këtë ngjarje dhe se secili mashkull beson se do ta gjejë veten në të.

Ai sot e asaj dite vazhdon të jetë single ndërsa Egzona po e vazhdon jetën jashtë vendit.

Sa i përket gjithë kësaj, Afërdita e ka mohuar këtë ndërsa Agoni thotë se nuk mirret më me të.

largea_agon-martohet1378028337

Temat
Showbiz

Të afërta