Pacolli prezanton shtëpinë që e bleu nga Hashim Thaçi (Video)

Një ndërtesë e re por ende e pambaruar në Veternik të Prishtinës, deri pak ditë më parë ishte pronë e Hashim Thaçit, njeriut që e drejton vendin. Por, tani është në emrin e afaristit Rrahim Pacolli.

Pacolli thotë se në pazarin për të blerë shtëpinë që i takonte presidentit, Thaçi e ai nuk negociuan shumë.

Duke folur për përparësitë e pozitës së shtëpisë, dhe rehatinë e lagjes, Pacolli e ka treguar për Klan Kosova brendësinë e objektit prej 700 metrash katrorë.

Temat
LajmeVend

Të afërta