“Man in Black” të kombëtares shqiptare

Kombëtarja shqiptare sot do të zhvillojë takimin e fundit para evropianit të futbollit “France 2016”.

Futbollistët kanë arritur në Bergamo të Italisë për sfidën miqësore me Ukrainën .

Ajo që ka rënë në sy si kurrë më parë ishin veshjet e futbollistëve, të cilët dukeshin si në filmin “Man in Black”

Kujtojmë se ndeshja mes Shqipërisë dhe ukrainasve zhvillohet sonte me fillim në ora 20:30 . /Telegrafi/

veshje-1

veshje-2

veshje-3

veshje-4

veshje-5

veshje-7

veshje-8

veshje-13

veshje-16

veshje-17

Temat
Showbiz

Të afërta