Gent Fatali sjell “Fishekzjarre”

Reperi i njohur si Gent Fatali ka lansuar projektin e tij më të ri.

Bëhet fjalë për këngën “Fishekzjarre”, në bashkëpunim me Eri Dee.

Me muzikë të Alandy dhe Eri Dee, tekst të shkruar nga vet reperi, Genti ka sjell një këngë mjaft ritmike.

Reperi, ka pasur bashkëpunime edhe me këngëtarë të tjerë kosovar si: Capital T, Yll Limanin, Butrint Imerin e të tjerë.

Gjithashtu vlen të theksohet se Genti dhe Eri Dee janë pjesë e labelit Max Production.

Temat
Showbiz

Të afërta