Fejohet Soni Malaj

Soni Malaj ka lënë pas historinë e saj me balerinin italian Mirko.

Këngëtarja tashmë ka nisur një histori të re dashurie dhe burime të afërta me çiftin kanë thënë se ata e kanë zyrtarizuar lidhjen edhe me fejesë.

Të pandarë me njëri-tjetrin, çifti kanë bashkuar forcat edhe në biznes duke hapur një lokal në Tiranë, i cili mban emrin “Sophie”.

Ndryshe artistja e njohur nga martesa e saj me Mirkon, ka një vajzë, ndërsa kujtojmë se ajo ishte në lidhje dashurie edhe me këngëtarin Flori Mumajesi./parrotlla/

soni

Temat
Showbiz

Të afërta