Çiljeta ekspozon të pasmet edhe në klip me këngëtarin e muzikës popullore

Çiljeta njihet për ekspozimin e formave të saj trupore.

Këtë këngëtarja e ka bërë edhe në videoklipin e ri, të cilin do ta sjell në bashkëpunim me këngëtarin e muzikës popullore, Altin Sulku.

Artistët tashmë kanë përfunduar xhirimet e videoklipit të përbashkët të realizuar nga Elmino Films dhe sipas pamjeve të para të zbuluara nga dyshja, shihet se Çili do të vijë shumë hot duke zbuluar format e saj bombastike.

Veç këtij bashkëpunimi pritet që këngëtarja së shpejti të vijë edhe me një projekt tjetër të përbashkët me Noizyn./GazetaExpress/

ciljeta2_1464959990-2322859

ciljeta1_1464959982-23252

ciljeta_1464959967-714645

Temat
Showbiz

Të afërta