Celina reagon pas kartonit të kuq

Bersant Celina është ndëshkuar me karton të kuq në pjesën e parë në përballje kundër Ishujve Faroe.

Celina që luan me Manchester Cityn, është ndëshkuar në fund të pjesës së parë.

Ai ka komentuar në rrjetin social Twitter pas përjashtimit.

Ai u ka dhënë zëmër bashkëlojtarëve. “Kartonë i kuq, përpara djema”, ka shkuar fillimisht Celina, ndërsa ka shpjeguar se pse është ndëshkuar.

“Gjyqtari: Ti ndërhyre” ka shkruar Celona në gjuhën angleze.

“Mora karton pasi e shtyra atë. Mos mendoni se nuk ka karton të kuq kur e shtynë dikë. ”.

Celina është një talent i madh, por duhet të jetë më serioz pasi përfaqëson një shtet siç është Kosova, që ka nevojë për fitore dhe rritje.

celinaa

Temat
SportVend

Të afërta