Barcelona tenton revulucionë

Pas zyrtarizimit të largimit të Dani Alves.
Luis Enrique dëshiron që të bëjë një revolucion në skuadrën e Barcelonës, sidomos në repartin e mbrojtjes e cila ishte pika më e dobët në sezonin e kaluar.

Trajneri spanjoll dëshiron që të bëjë disa largime në skuadrën e Barcleonës pasi që duhet liruara vendin për transferimet e reja në këtë verë.

Enriuqe u ka bërë me dije lojtarëve si Marc Bartra, Aleix Vidal, Thomas Vermaelen, Arda Turan dhe Douglas, që të gjejnë skuadrat e tyre pasi që nuk janë në planet e tij.

Mesa duket skuadra katalunase po tenton të krijojë talente e pastajë ti
shesë nëpër klube të tjera.

Enrique

Temat
BotëSport

Të afërta