Zyrtare: Dani Alves largohet nga Barcelona

Barcelona ka mbajtur një konferencë për shtyp ku e ka konfirmuar largimin e Dani Alves.

Mbrojtësi i djathtë ka një klauzolë një kontratë që mund ta shkëpusë atë para 5 qershorit.

“Është vendimi personal dhe për këtë kemi respekt. Vitin e shkuar kontrata e tij e re u bë me klauzola speciale”.

download

maxresdefault

Temat
BotëSport

Të afërta