Soni Malaj konfiromon dashurinë e re?

Soni Malaj ka qenë e ftuar këtë mbrëmje në Top Show për të prezantuar këngën e re në bashkëpunim me Genën “Ti, jeta”.

Por nuk i është shmangur dot pyetjes nëse në jetën e saj ka një dashuri të re, siç është folur në media pak kohë pas ndarjes nga ish-bashkëshorti.

Në një foto të qarkulluar disa muaj më parë, ku Soni ishte në krah me një djalë simpatik, u fol edhe se këngëtarja kishte në plan të niste bashkëjetesën.

Këtyre dyshimeve dhe aludimeve mediatike ajo jo i ka përmbledhur shkurt: “Jam shumë e lumtur!” Të jetë një konfirmim i gjithçkaje është shkruar këto kohë?./parrotlla/

Temat
Showbiz

Të afërta