Mustafa e Veseli në konferencë të përbashkët

Kryeministri i vendit Isa Mustafa dhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli do të mbajnë sot një konferencë për media në orën 12:00

Lajmi është bërë i ditur nga zyra për media e kryeatrit Veseli.

Nuk dihet se cila është arsyeja e kësaj konference.

Temat
LajmeVend

Të afërta