Lojtarët francezë dhurojnë spektakël (Video)

Dyshja e kombëtares së Francës, Paul Pogba dhe Antonie Griezmann kanë dhuruar spektakël gjatë stërvitjeve për Euro 2016.

Euro 2016 po afron kurse ekipi francez po kënaqet gjatë stërvitjeve parapregaditore.
Dyshja franceze duket në humor të mirë gjatë ushtrimeve ditore në Stade de France.
Ata gjatë stërvitjes kanë vendosur të argëtohen me njëri-tjetrin teksa edhe tifozët aty afër kanë qenë të kënaqur me lëvizjet akrobatike që ata bënin gjatë manovrimit të topit.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtëme.

Temat
BotëSport

Të afërta