Limaj me pasuri të patundshme afër 1 milion euro (Dokument)

Fatmir Limaj, kryetar i Nisma-s për Kosovës, si duket është njëri prej liderëve që ka më së shumti patundshmëri.

Ai ka një banesë të përbashkët 110 metra katror në vlerë 80 mijë euro, një banesë tjetër 68 metra katror në vlerë prej 70 euro, 300 mijë euro kap vlerën një shtëpi banimi që është 300 metra katror dhe një arë bujqësore që kap vlerën e hiq më pak se 500 mijë eurove.

Limaj ka 40 mijë euro kredi dhe 1 mijë e 377 euro pagë mujore në Kuvendin e Kosovës që është deputet./Indeksonline/

auto_limaj_11111464877635

limaj_2

limaj_3

Temat
LajmeVend

Të afërta