Genta Ismajli pa pikë grimi

Ajo po shijon suksesin e këngës ‘Shake It’ të cilën e realizoi në bashkëpunim me Etno Engjujt.

Sot Genta është një femër shumë e bukur dhe mjaftë seksi dhe jemi mësuar ta shohim gjithmonë të grimuar. Por e keni parë se si duket ajo kur është pa grim?

Në një foto të postuar në rrjetin e saj social Instagram këngëtarja në fjalë ka postuar një foto ku duket pa pikë grimi./parrotlla/

Capture-2

Temat
Showbiz

Të afërta