Ditë emocionuese për Mozzik

Mozzik është duke shijuar suksesin e këngës së fundit në bashkëpunim me vëllaun e tij Getinjo.

Kënga “Tony Montana” po pëlqehet mjaft nga fansat e dy vëllezërve nga Ferizaji dhe tani ka arritur shifrën mbi 6 milionë klikime në kanalin YouTube.

Por Mozzik e gëzojnë shumë dhuratat që ai merr nga fansat e tij. Së fundmi ai ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku shfaqet pranë një fanses ndërsa në dorë mban një fotografi dhe një letër që siç duket ja ka dhuruar vajza e vogël.

Reperi Mozzik ka falenderuar të gjithë “engjujt e tij” për dashurinë që ja ofrojnë.

13310428_782729891869808_7243988208888800328_n

Temat
Showbiz

Të afërta