Cila është pyetja e zakonshme për Rovena Dilon? (FOTO)

Rovena Dilo ka ndarë një moment të pasditës së djeshmë në rrjetet sociale, ku shfaqet në shoqërinë e mikut të saj gazetarit Ervin Kurti. Ajo është gjendur gjithashtu edhe përballë pyetjes që mesa duket drejtohet shpesh prej Ervinit “A je e lumtur”.

Rovena nuk e ka shkruar përgjigjen e saj, por në foton e postuar, duket shumë e sikletosur dhe e menduar. Pavarësisht problemeve të ditëve të fundit lidhur me pronësinë, gjithsesi duhet të jetë e lumtur.

Screenshot_1-1

Temat
Showbiz

Të afërta