9 javë pas lindjes, ja si duket Emina Çunmulaj (Foto)

Ndonëse shumë femra shtojnë peshë pas lindjes së fëmiut, kjo gjë nuk ka ndodhur me modelen Emina Çunmulaj.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se është duke marrë rreze dielli të cilat ia kthejnë vitaminat që ia mori vajza sa ishte shtatzënë me të, transmeton Indeksonline.

Një tjetër detaj që vërehet në këtë foto është ruajtja e linjave trupore dhe me plotë gojë mund të themi se Emina po duket më në formë se kurrë më parë.

auto_gklklkj1464776781

Temat
Showbiz

Të afërta