Shaqiri-Besiktas, ky është lajmi i fundit

Konfirmohen informacionet e ditës së djeshme për interesimin e Besiktasit për Xherdan Shaqirin.

Mediat angleze, përmes burimeve pranë klubit të Stoke Cityt, e kanë mësuar edhe shumën që e ka ofruar gjiganti turk.

Besiktas ka ofruar 12 milionë funte dhe ende nuk ka marrë përgjigje nga Stoke, përcjellë “Lajmi.net”.

Klubi anglez e vlerëson Shaqirin me 20 milionë euro.

Temat
BotëSportVend

Të afërta