Angela Martini me foto të nxehta nga Maldives

Nga fotot që po poston nga Maldive, ne shohim që Angela Martini ende nuk i ka përfunduar pushimet atje.

Modelja nga Maldives po poston disa fotografi ku po i shihen mjaft mirë linjat e saj bombastike.

Ajo sot ka postuar në rrjetin social në ‘’Instagram’’ një foto të tillë ku shihet se është në pishinë dhe bikinet e saj me vështirësi po i mbanin të pasmet dhe gjoksin e saj shpërthyes./parrotlla

auto_werrewr1464700484

Temat
Showbiz

Të afërta