Vesa Luma bëhet nënë (Foto)

Vesa Luma dhe partneri i saj, Big Basta, janë bërë prindër për herë të parë.

Ata janë bërë princër të një djali, ndërsa lajmin e ka publikuar reperi nga Shqipëria.

“Sot, jo vetëm familja jote, por e gjithë bota gëzon, sepse një njeri i mirë erdhi në jetë! Princi jonë, shoku jonë, vëllai jonë, djali jonë!”, shkruan Big Basta në Instagram.

Kujtojmë që çifti u martua në shtatorin e vitit të kaluar.

Sot, jo vetem familja jote, por e gjithe bota gezon, sepse nje njeri i mire erdhi ne jete! Princi jone , shoku jone, vellai jone, DJALI JONE !

A photo posted by Producer,MCNRadio Program Dir. (@bigbastaofficial) on

Temat
Showbiz

Të afërta