UEFA publikon ekipin e sezonit në Ligën e Kampionëve (FOTO)

UEFA e ka publikuar ekipin e sezonit 2015/16 në Ligën e Kampionëve.

Futbollistët e Real Madridit dhe Atletico Madridit dominojnë në skuadrën e sezonit në Ligën e Kampionëve nga UEFA, përcjell Lajmi.net.

Në 18-she gjithashtu bëjnë pjesë edhe lojtarë të Barcelonës, Bayern Munichut dhe PSG-së.

uefa-ucl

Temat
BotëSport

Të afërta