Rita Ora, skena të nxehta me Chris Brown (foto)

Në Instagramin e tij ai ka postuar pozën, ku shihet në shtrat para një intimiteti me një femër.

Ajo duket e ngjashme me Rita Orën, dhe fansat kanë filluar të shtrojnë pyetje për ndonjë histori të nxehtë pasioni mes këngëtarëve.

Nuk është çudi që kjo të ndodhë pasi këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Chris Brown kanë realizuar bashkë hitin “Body on Me”.

Edhe në atë klip u kuptua një “feeling” i fortë mes tyre, të cilën e dëshmuan nëpërmjet skenave të tërheqjes seksuale.

13329736-10154409869699349-1434502304-n_1464613295-2909427

Temat
Showbiz

Të afërta