Kështu këndon nëna e Dafina Zeqirit (Video)

Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret shqiptare me vokalin me të veçantë.

E talentin në këndim, ajo e ka trashëguar nga nëna e saj, Melihate Zeqiri e cila gjithashtu është këngëtare dhe ka një zë tejet karakteristik, transmeton Indeksonline.

Këtë gjë e ka ri-dëshmuar përsëri vajza e saj Dafina e cila ka postuar një video në Instagram ku shihet se është duke kënduar nëna e saj.

Videoja ka marrë edhe shumë komente duke u cilësuar lartë zëri i bukur i zonjës Melihate.

https://www.instagram.com/p/BGBFrFVzOIc/?taken-by=dafina.zeqiri

Temat
Showbiz

Të afërta