Baby Gee dëshmon se të pasmet e saj janë reale (Foto/Video)

Një fotografi e publikuar nga Baby Gee në rrjetet sociale duket se ka nxitur skepticizëm te ndjekësit e saj, të cilët nuk i kanë besuar se fiziku dhe të pasmet e saja janë reale.

Dhe për ta shuar dyshimin për ndonjë intervenim eventual me ‘photoshop’, këngëtarja e ka publikuar një video me të njëjtën veshje, ku shfaq trupin e saj.

baby1-1

Ndryshe, këngëtarja ka njoftuar përmes rrjeteve sociale, se kënga e saj e re do të lansohet ditën e mërkurë.

Projekti i ri mban titullin “I Win”, ndërsa kujtojmë që Baby Gee depërtoi në skenë falë bashkëpunimit me Getinjon në hitin “Monster”.

When a bitch says "photoshop" I be like 😘😂 does my 🍑 look that good tho 🙄 ok thanks mate @zzapnchriss

A video posted by BABYG 🎤 Callmebabygee👻 (@itsbabygeee) on

Temat
Showbiz

Të afërta