Fansat besojnë se Michael Jackon është gjallë! (Video)

Mediat botërore po botojnë njëra pas tjetër disa fotografi dhe video të një personi që, sipas tyre, bëhet fjalë për Mbretin e muzikës pop, Michael Jackson.

Ai u nda nga jeta më 25 qershor të vitit 2009 në rrethana të paqarta.

Fansat e tij kanë filluar ta shpërndajnë nëpër rrjetet sociale duke pyetur se a është e mundur që është gjallë dhe jeton në mesin tonë, shkruan express.co.uk, transmeton Telegrafi.

Kjo video e publikuar nga mediat angleze ka bërë bujë të madhe në tërë globin.

Shto faktin se edhe arkivoli i tij nuk u hap në ditën e vdekjes si është zakoni në religjionin krishterë, por edhe të një personi që del prej autoambulancës duke ecur teksa është i mbuluar.

Temat
Showbiz

Të afërta