“Your Love” nga Fajt dhe Tringa Kay, zbulim i Genc Prelvukaj (Video)

Tringa Kay dhe Fajt kanë publikuar këngën e tyre më të re “Your Love”.

Tringa Krasniqi është këngëtare e re në showbizin kosovar, e zbuluar nga reperi Genc Prelvukaj.

Kjo këngë është realizuar nga ‘Black Fish Entertainment’, ku producent është Genc Prelvukaj.

Videoklipi ka skena të bukura dhe është një këngë mjaft verore.

Temat
Showbiz

Të afërta