Lyrical Son, një baba i përkushtuar (Foto)

Lyrical Son është ndër reperët e vetëm që nuk është njohur asnjëherë për skandale.
Suksesi i tij në muzikë ka qenë gjithmonë i pranishëm dhe gjithmonë për t’u admiruar. Por ai në jetën e tij private ka një familje të këndshme dhe asaj i është shtuar edhe një vogëlushe e bukur për të cilën ai po kujdeset mjaft mirë, transmeton Indeksonline.

Duhet kujtuar se bashkëshortja e Lyrical Son udhëton në Amerikë dhe kthehet në Prishtinë ose anasjelltas e tani ata janë duke shijuar ndër ditët më të bukura së bashku me vajzën.

Në një fotografi të publikuar Lyrical shihet duke shëtitur vajzën e tij me një karroce shumë të bukur e kështu duke treguar një kujdes shumë të këndshëm për të. Se jeta bashkëshortore di të jetë e lumtur edhe tek personat e showbizit këtë e dëshmon shumë mirë edhe Festimi dhe Gresa.

auto_lllll1464433958

auto_rrrrrrrr1464433959

Temat
Showbiz

Të afërta