“BonBon” kalon 50 milionëshin në “Youtube”

Super hiti “BonBon” i Era Istrefit ka arritur 53 milionë shikime në Youtube, në kanalin e “Ultra Music” që tash e pas do të publikohen këngët e saj, raporton Indeksonline.

Kënga “BonBon” më herët ka qenë në kanalin “Nesër” që kishte arritur 30 milionë shikime. Por pas marrëveshjes që kishte bërë menaxhmenti i Erës me kompaninë “Sony”, kënga “BonBon” kishte kaluar në kanalin e tyre.

Nëse llogarisim, edhe kanalin e më hershëm dhe këtë të tashmin që i ka arritur 53 milionë, kënga “BonBon” do t’i kishte 93 milionë shikime.

Temat
Showbiz

Të afërta