Vjollca Luka dhe Gjovani festojnë 15 vite bashkë! (Foto)

Këngëtarët Vjollca Luka dhe Gjovani janë një prej çifteve më të këndshme të estradës.

Këngëtarët Vjollca Luka dhe Gjovani janë një prej çifteve më të këndshme të estradës.

Ata sot festojnë 15 vjetorin e lidhjes së tyre.

Vjollca me anë të një postimi në facebook i ka uruar bashkëshortit të saj Gjovanit përvjetorin, duke shkruar:

“Sot mbushëm plot 15 vite prej kur lidhëm jetën bashkëshortore, uroj me zemër të kemi edhe shumë vite të tjera përkrah njëri tjetrit ….happy anniversary my love ❤❤”

Temat
Showbiz

Të afërta