Veton Surroi prezanton gruan bukuroshe dhe fëmijët (Foto)

Publicisti dhe shkrimtari i njohur kosovar, Veton Surroi sot ka prezantuar familjen e tij.

Ai në një fotografi të postuar në rrjetin social, ka dalë së bashku me gruan e tij bukuroshe, Blerta Sylën dhe fëmijët e tij, raporton Gazeta Blic.

Ndryshe, Surroi ishte i martuar edhe njëherë, me të cilën gjithashtu ka fëmijë.

veton surroi

vetoni-e-blerta

veton blerta surroi

Temat
LajmePërgjithshmeShowbizVend

Të afërta