Lori Hoxha shfaqë fundshpindën seksi

Prezantuesja e cila cilësohet si njëra ndër femrat më seksi Lori Hoxha së fundmi ka publikuar një foto tejet ‘hot’ në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo duket se është e ulur në një karrige, mirëpo ajo çfarë bie në sy është pikërisht fundshpinda e bukuroshes e cila është tejet e theksuar dhe shumë seksi./parrotlla/

Lori-Parrotlla

Temat
Showbiz

Të afërta