Ja çfarë i ka ndodhur Milotit të Etno Engjujve

Kjo javë si duket ish ters për pjesëtaret e grupit muzikor Etno Engjujt.

Pas veturës së Gencit e cila u dogj ditë me parë në Rrugën e Kombit, pranë Kukësit, radhën e ka që të prishet vetura e Milotit.

Ai është parë gjatë ditës së sotme afër Qendrës Studentore në Prishtinë duke u munduar që ta rregulloj atë.

Nuk dihen shkaqet së si ka ardhur deri të prishja, vetëm se në foto e dërguar nga lexuesit e Magazinës, shihet vetura e ndalur dhe këngëtari pranë saj duke u munduar ta evitoj problemin./Magazina.al/

Miloti-1 (1)

miloti-2

miloti-4

Temat
Showbiz

Të afërta