Goldi për Mergim Mavraj: Nëse ngat na vijnë dushmonat knon Lulia me limona

Mergim Mavraj po vazhdon që të jetë një nga emrat më të komentuarit pas refuzimit të rekalmimit të birrës që sponzorizon Kombëtaren e Futbollit shqiptar.

Pasi e refuzoi këtë gjë për shkak të fesë, atij në përkrahje i ka dal edhe reperi Gold Ag.

Madje ai ka mbështetur Mavrajn me një pjesë të këngës së tij. “Nëse ngat na vijnë dushmonat knon Lulia me limona” është shkrimi lënë kësaj fotoje.

Edhe më herët Goldi ka përkrahur Mergimin duke e këshilluar që mos ta dëgjoj askënd dhe të vazhdoj në ‘mbrojtje të fesë’. /Indeksonline/

auto_13318816_2049229935302497_1804917999_n1464336719

Temat
Showbiz

Të afërta