Gashi: Kështu reagova kur na ra Zvicra në grup

Interesante ishte deklarata e tij për ndeshjen me Zvicrën.

“Kur e kuptova që do të luajmë sërish kundër Zvicrës, u ndala dhe qesha. Ne po e presim me padurim këtë turne dhe besojmë që mund të bëjmë befasi”, deklaroi Gashi, përcjellë “Lajmi.net”.

“Do të shkojmë me besim të madh në këtë kompeticion sepse vijmë nga një kampanjë fantastike kualifikuese, ku mposhtëm edhe Portugalinë”, shtoi kosovari.

Shkelzen-Gashi

Temat
BotëRajonSportVend

Të afërta