Format trupore fantastike të Dafina Zeqirit (Foto)

Dafina Zeqiri është ndër këngëtaret që nuk është lënë gjë pa u thënë për të. Por njëherësh është këngëtarja që ka arritur që më zërin e saj, performancën, dhe gjithë dashurinë që kishte për fansat të mbetej ndër më të kërkuarat në showbizin shqiptar.

Ajo kishte një kohë kur përfolej për rënie të madhe nga pesha, por sot nëse e shikoni atë e shihni me një trup fantastik .

Dafina, e veshur me një fustan të zi të gjatë e shumë elegantë, duket më se fantastike. Po ashtu këngëtarja ka ndryshuar flokët e saj duke i bërë ato të bardha e të gjata që e bëjnë të duket një këngëtare edhe më e bukur.

Dafina_1

Dafiiii

Temat
Showbiz

Të afërta