Calvin Harris flet pas aksidentit, tregon se është i detyruar të anulojë shumë koncerte

Calvin Harris padyshim se është një njeri me fat.

Calvin Harris padyshim se është një njeri me fat.

Calvin Harris ka thyer heshtjen pas aksidentit që pati javën e kaluar me makinë duke pranuar se është shumë me fat dhe mirënjohës.

DJ i njohur Harris emri i vërtetë që është Adam Wiles, është shtruar në spital pas një përplasje që pati në Los Angelos më 21 maj ku edhe u detyrua të anulojë një varg koncertesh, transmeton Indeksonline.

Ai këtë të enjte në Tëitter ka shkruar “Faleminderit të gjithëve për mesazhe dhe më vjen keq për çdo zhgënjim të shkaktuar nga anulimi i performancave”.

Temat
Showbiz

Të afërta