Baby G së shpejti me këngë të re

Ajo është njëra ndër këngëtaret e cila veçohet për vokalin e saj si dhe stilin që ka.

Është kjo Baby G, këngëtarja e re e cila para pak kohësh ka hyrë në tregun muzikor shqiptar si dhe po pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Së fundmi reperi i njohur Getinjo ishte ai i cili e ka publikuar një foto të këngëtares në llogarinë e tij në Instagram, ku njofton të gjithë fansat që ajo së shpejti do të vijë me projekt të ri muzikor.

Së çfarë kënge do të jetë ajo, na mbetet të presim në vazhdim.

Getinjo-1

Temat
Showbiz

Të afërta