Vdekja e babait: Zheji ngushëllon ambasadorin Lu (Foto)

Nuk kishte ndodhur më parë, por këtë herë ka ndodhur. Gazetari dhe analisti Artur Zheji ka ngushëlluar ambasadorin e SHBA-së, Donald Lu për ndarjen nga jeta të babait të tij.

Artur Zheji nuk ka neglizhuar fatkeqësinë e familjes Lu, por i është gjendur pranë ambasadorit amerikan duke e ngushëlluar për vdekjen e babait. “Miku i mirë për ditë të vështira”. Ky është rasti Zheji.

image

Temat
LajmeRajon

Të afërta